Skiareál Klepáčov

Rychlý kontakt: +420 608 476 662
Ski škola, půjčovna, servis: +420 735 297 087

Tak jsme během posledního víkendu udělali pár fotek areálu z ptačí perespektivy.

Pátečnímu večerku nepřálo moc počasí, ale neděle, ta to vynahradila. Super kopec a taky to počasí. Podobně bylo dnes a předpověď na zítra slibuje také sluníčko. Tak si přijeďte perfektně zarelaxovat ;).

 

 

Letos u nás opět proběhnou telemarkové závody, které se těší vzrůstající oblibě. Během víkendu 8.-9. března si můžete telemarkové vybavení zapůjčit a pod dohledem instruktorů také vyzkoušet. A také si hned zazávodit. Podrobnosti

1. ročník moravského telemarkového festivalu + český telemarkový pohár

Tepleji než na velikonoce... Lyžujeme, ale příroda nehraje s námi, podmínky nejsou ideální. :-(

Tak teď už jen ten sníh... a nebo pořádný mráz... U nás vše nachystáno... Co u vás? Hrany nabroušeny? Sjezdovky navoskovány? Vázání seřízeno? Zimní výbava nachystaná? ;)

Celodenní skipas pro dospělé na Klepáčov za 199,- Kč.

Všechny naše příznivce zveme na VÁNOČNÍ PUNČOVÁNÍ S KLEPÁČOVEM. Připravíme pohoštění, soutěže o skipassy, výborný punč a parádní atmosféru. Těšíme se na vás 28.11.2013 od 16.00 hodin na Horním náměstí v Oomouci, stánek Dobrého místa pro život.

punce

Také se těšíte na první letošní lyžování? Tak abyste se těšili ještě víc, připravili jsme pro vás na Facebooku soutěž. Zadejte naši stránku, že se vám líbí a sdílejte náš leták a pak už si jenom držte palce. Každý víkend vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhraje skipass.

letakcena_small

Příprava na novou sezónu je v plném proudu. Například došlo k přesunu vleku u kostela do lepší polohy. Nástup bude pár metrů za potokem, možnost jezdit po obou stranách vleku, lepší spád sjezdovky... Fotky ze stěhování naleznete na facebooku.

A teď na vážnější téma, finance... Všichni zdražují, DPH, ceny nafty atd... ale Klepáčov... celodenní jízdenka pro dospělé za 199,- Kč!

 

starší aktuality

Všude krásně bílo, zima neklepe na dveře, ale už je tu ;). Na Klepáčově jsou teploty pod nulou, sněží... Co lyže, snowboardy? Jsou nachystány? Letos si totiž u nás neodpočinou. Celodenní lyžovačka pro dospělé za 199,- Kč!

To je ale fučák... sníh sice padá, ale vítr nám neumožňuje zasněžovat... zima je tu... ;)

Počasí s námi moc nekamarádí. Mráz nic moc. Přesto se snažíme, zasněžování fičí, co teploty dovolí. Tak snad to vyjde a dvacátého se potkáme na kopci Smile

Přemýšlíte čím potěšit své blízké na Vánoce? Tak už nemusíte - my jsme to vymysleli za Vás. Kupte jim poukaz na Klepáčov na parádní lyžovačku Cool

phoca_thumb_m_vanocenet

Tak jsme se těšili, že zítra (21.12) rozjedeme sezónu na perfektním kopci za super cenu 199,- Kč/den. Ale počasí nám neumožnilo vytvořit perfektní sjezdové podmínky, na které jste u nás zvyknutí. Na kameře to vypadá jako v pohádce, ale na části červené sjezdovky není dostatek sněhu :-(. Pro další informace sledujte naše www.

Web kamera

Online info

 

Online info
Aktuální teplota: -0,8 °C

Stav vleků

Červená  lift

mimo provoz

 
Žlutá lift

mimo provoz

 
Modrá  lift

mimo provoz

 

Předpověď počasí

Kontakty:
Tel.:(+420) 608 476 662
E-mail: klepacov@klepacov.cz

Adresa:
Sobotín - Klepáčov 70
788 16 Sobotín
GPS: 50° 0' 33.6"N 17° 8' 25.238"E

 

Copyright © 2016 Klepáčov. All Rights Reserved.